BRYTON - RIDER 750 SE

Kód: 68
Značka: Bryton Sport
5 990 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Odvažte se s modelem Rider 750 SE!
Probuďte v sobě dobrodruha s Rider 750 SE. Model Rider 750 SE, navržený pro neohrožené cyklisty, je vybaven pokročilými navigačními, směrovacími a tréninkovými funkcemi, jako je Climb Challenge a zabudování inteligentního trenažéru, které posunou vaše zážitky z jízdy až na hranice možností! Ať už mapujete nové trasy pomocí funkce Explore a navigace, vydáváte se na nové dobrodružství do neznáma nebo při sledování trasy přehlédnete odbočku, je Rider 750 SE dokonalým společníkem při vašich cestách v přírodě. Když trénujete na trenažéru v hale, je 750 SE tím nejlepším tréninkovým partnerem, který pro vás ovládá inteligentní trenažér, abyste dosáhli tréninkového cíle.

Obsah balení
Rider 750 SE, návod, USB - C, BIKE MOUNT - držák pro Rider, bezpečností poutko

Změna trasy přímo v zařízení
Nikdy neztratíte cestu, ať už se pohybujete kdekoli! Rider 750 SE je vybaven plně funkčním přesměrováním trasy v zařízení pro vaše naplánované trasy. Funkce přesměrování spolu s předinstalovanými mapami vám pomůže zůstat v bezpečí a vrátit se zpět na trať, když špatně odbočíte bez připojení k internetu.

Výkonná baterie na 40 hodin
Zařízení Rider 750 SE, jehož jádrem je pozoruhodná baterie s výdrží 40 hodin, je super nabité dostatečným množstvím šťávy na překonání všech překážek, které vám zkříží cestu, a dodá vám tak jistotu, že se můžete s baterií v záloze pustit do jakéhokoli dobrodružství!

Přizpůsobitelná upozornění
Soustřeďte se na trénink a nechte vlastní upozornění Rider 750 SE, aby se postarala o zbytek! Můžete si nakonfigurovat několik upozornění na základě různých podmínek, jako je čas tréninku, délka trvání, vzdálenost nebo spálené kalorie. Tato upozornění se na Rider 750 SE objeví a připomenou vám, že se máte pít/jíst/odpočívat/atd., přesně tehdy, když to potřebujete!

Vylepšená nabídka rychlých stavů
Vylepšená nabídka rychlého stavu, kterou lze zobrazit z libovolné stránky měřiče, vám poskytne přehled o vaší jízdě na první pohled, včetně stavu snímače a připojení a nejnovějších oznámení, a to vše pouhým klepnutím na obrazovku! Se spárovaným světlem ANT+ si navíc můžete menu snadno přizpůsobit tak, aby zobrazovalo stav a pohodlné možnosti ovládání, čímž máte dokonalé nastavení přímo na dosah ruky!

Online hlasové vyhledávání
Po připojení k internetu můžete hlasem vyhledávat místa v zařízení Rider 750 SE, takže nemusíte používat klávesnici na obrazovce. Funkce hlasového vyhledávání je k dispozici ve více než 100 jazycích a nabízí rychlejší, intuitivnější a pohodlnější způsob vyhledávání adres nebo bodů zájmu.

Snímač okolního světla přizpůsobený jakýmkoli podmínkám
Pomocí vestavěného snímače okolního světla dokáže zařízení Bryton Rider 750 SE automaticky přizpůsobit své podsvícení na základě světelných podmínek v okolí. Při jízdě v interiéru, průjezdu tunelem nebo jízdě pod stromy apod. se podsvícení automaticky zesvětlí, aby se kompenzovalo, a zajistí tak optimální nastavení obrazovky kdekoli a kdykoli při jízdě!

Sledování trasy s informacemi o bodech zájmu
Znalost vzdálenosti k další zastávce je vždy motivující a užitečná. Po nastavení informací o bodech zájmu a vrcholech pomocí aplikace Bryton Active App můžete v režimu Follow Track zkontrolovat vzdálenost k dalšímu bodu zájmu nebo vrcholu, což vám umožní učinit správné rozhodnutí na základě vašeho stavu a zůstat motivovaní po cestě.

Zpětné uložení tras
Zatřeste s věcmi a podívejte se na svět z nové perspektivy! Jednoduše stáhněte libovolné trasy z aplikace do svého zařízení Rider 750 SE a obraťte trasu, vyměňte počáteční a koncový bod a další pokyny, abyste mohli sledovat trasu jakýmkoli způsobem!

Živá trasa
Sdílejte svou polohu v reálném čase s přáteli a rodinou pomocí nové funkce Bryton Live Track. Jednoduše vygenerujte odkaz pro sdílení přímo z telefonu a stisknutím tlačítka jej sdílejte do libovolné aplikace pro zasílání zpráv. Pomocí odkazu Live Track může kdokoli sledovat vaši polohu z webu a zobrazit nejen vaši polohu v reálném čase, ale také aktuální rychlost, dobu jízdy, čas jízdy, vzdálenost a poslední aktualizovaný čas.

Skupinová jízda
Rider 750SE je s přáteli ještě zábavnější! Pomocí aplikace Bryton Active si vyberte trasu, pozvěte své přátele do skupiny a sledujte živé aktualizace členů skupiny na trase přímo ze svého zařízení. Buďte v kontaktu, povzbuzujte své přátele nebo posílejte ostatním aktualizace stavu pomocí hlasového zadávání a vytvářejte přizpůsobitelné zprávy přímo ze zařízení Rider 750 SE. S aplikací Bryton Active je navíc sestavení skupinové jízdy tak snadné jako stisknutí tlačítka.

Skupinový chat
Potřebujete předat zprávu skupině, dát někomu vědět o zastávce nebo jen chcete povzbudit jiného jezdce? Pomocí aplikace Rider 750 SE nebo Bryton Active můžete rychle a bezpečně posílat zprávy ostatním jezdcům během skupinové jízdy pomocí funkce skupinového chatu. Přizpůsobte si výchozí zprávy v aplikaci Bryton Active a posílejte rychlé odpovědi přímo ze svého zařízení nebo zadejte vlastní zprávu v aplikaci při příští zastávce. Pomocí hlasového zadávání můžete navíc vytvářet vlastní hands-free zprávy během jízdy.

Climb Challenge
Vyšplhejte se do nových výšin díky funkci Climb Challenge. Když se blížíte ke stoupání, zařízení Rider 750 SE se přepne na stránku Climb Section a poskytne vám přehled stoupacích úseků trasy. Obrazovka Climb Challenge obsahuje také grafický přehled s více stoupáními, živě barevnými segmenty stoupání, vzdáleností, nadmořskou výškou a stoupáním a počátečními a koncovými body, což poskytuje snadný přístup a informace o jízdě na první pohled.

Virtuální jízda
Zažijte nekonečné možnosti z pohodlí domova díky simulaci virtuální jízdy. S využitím kompatibility ANT+ FE-C bude Rider 750 SE bez problémů spolupracovat s většinou chytrých trenažérů a simulovat změny sklonu trasy. Při stahování tras z aplikace Bryton Active App je k dispozici možnost "for Virtual Ride". Tyto převedené trasy pro virtuální jízdu mohou lépe simulovat změny sklonu, takže zážitek z jízdy na silnici je reálnější.

Podpora ESS
Rider 750 SE podporuje elektronické systémy řazení včetně Shimano Di2, SRAM eTap a Campagnolo EPS. Informace o převodech, jako je převodový poměr a kombinace převodů, a dokonce i životnost baterie systému ESS se na displeji Rider 750 SE zobrazují okamžitě, takže není nutné kontrolovat polohu klikové sady a kazety.

Podpora cyklistických radarů
Rider 750 SE po jednoduchém spárování podporuje ANT+ Radar. Při detekci blížících se hrozeb za vámi se na stránce měřiče zobrazí vozidla s barevným pruhem, který vás informuje o aktuální úrovni ohrožení a relativní vzdálenosti vozidla od vás. Kromě toho vás Rider 750 SE při změně úrovně ohrožení upozorní také různými zvukovými signály.

Podpora elektrokol
Rider 750 SE obsahuje podporu elektronických kol Shimano Steps a ANT+ LEV pro kompatibilní značky, které zobrazují různé údaje o elektronickém kole, včetně režimu asistence, režimu řazení úrovně asistence, baterie elektronického kola, rozsahu jízdy a polohy zadního převodu.

Specifikace

 • Rozlišení displeje: 240 x 400 pixelů
 • Typ displeje: 2,8" barevný displej TFT LCD
 • Podporovaný satelit: GPS, Glonass, Galileo, Beidou, QZSS
 • Provozní teplota: -10 °C~50 °C
 • Dotyková obrazovka: Ano
 • Vodotěsnost: IPX7
 • Port USB: Kabel USB-C
 • Životnost baterie: Až 40 hodin
 • Barometrický výškoměr: Ano
 • délka: 93mm, šířka: 50,9mm, výška: 19,4mm
 • hmotnost: 93g