BRYTON - RIDER 15 Neo E

Kód: 0023
1 750 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rider 15 neo je vybaven přehledným 2" displejem a 3 intuitivními tlačítky, vylepšeným softwarem, více než 21 funkcemi a orientačním režimem pro zobrazení směru, kterým jezdec jede.

Obsah balení
Ride 15 neo, návod, USB,  BIKE MOUNT - držák pro Rider

Větší, vylepšený displej
Díky využití velkého 2" displeje je na zvětšené mřížce údajů o rychlosti na hodinkách Rider 15 neo ještě přehlednější. Vysoce kvalitní displej poskytuje křišťálově čisté údaje z jakéhokoli úhlu a prostředí bez rušivých vlivů.

Absolutní přesnost
Díky podpoře globálního navigačního družicového systému (GNSS) má Rider 15 neo rozsáhlejší pokrytí a větší obratnost v jakémkoli typu zeměpisné polohy, včetně rozsáhlých porostů stromů a budov nebo v horách, a také poskytuje širší škálu regionů díky zapojení satelitů GPS (USA), Galileo (EUR) a QZSS (Japonsko).

Výkonná baterie
Kamera Rider 15 neo je vybavena výkonnou 16hodinovou baterií a podporou nabíjení z powerbanky na cestách, takže vám pomůže zdolat jakoukoli vzdálenost nebo vrchol!

Podporuje až 21 funkcí
Zařízení podporuje 21 funkcí a bohaté datové podklady pro přesné měření výkonu při každé jízdě, které lze zobrazit v analýze po tréninku v doprovodné aplikaci Bryton Active (k dispozici pro iOS a Android). Rider 15 neo také integruje snímače rychlosti, kadence a srdečního tepu BLE včetně snímačů třetích stran po bezproblémovém spárování.

Chytrá oznámení
Po snadném nastavení pomocí aplikace Bryton Active App přes BLE (k dispozici pro iOS a Android) uvidíte telefonní oznámení, včetně hovorů, textových zpráv a e-mailů, přímo na hodinkách Rider 15 neo. Tato výkonná funkce pomáhá udělat z hodinek Rider 15 neo definitivního chytrého cyklistického společníka pro každého uživatele hodinek Bryton.

Osvětlete své jízdy
Noční jízda se právě stala mnohem přesnější! Vysoce kontrastní obrazovka hodinek Rider 15 neo je vybavena výkonným vestavěným podsvícením a lze ji jasně osvětlit pro jízdu ve špatně osvětlených oblastech nebo pro pohodlnou jízdu v noci. Toto zařízení lze navíc kombinovat s jakýmkoli příslušenstvím pro jízdní kola a nedochází u něj k rušení jinými připojenými zařízeními nebo světly LED.

Přizpůsobitelná data, zobrazení prostřednictvím aplikace
Přizpůsobte si zobrazení dat pomocí aplikace Bryton Active! Po spárování s aplikací Bryton Active App lze datová pole/stránky přizpůsobit na základě tréninkových cílů prostřednictvím BLE v telefonu, a to velmi snadno!

Synchronizace s Bryton Active App
Užívejte si bezproblémovou synchronizaci over-the-air se všemi novými aplikacemi Bryton Active App. Tréninková data lze automaticky synchronizovat prostřednictvím BT ze zařízení do aplikace Bryton Active App, kde lze zobrazit pokrok a grafickou analýzu a sdílet jízdy na sociálních sítích. Uživatelům umožňuje synchronizovat a plánovat tréninky, stahovat plánované výlety, upravovat nastavení zařízení a sítě a kalibrovat nadmořskou výšku, a to vše bez připojení k síti WLAN. Aplikace také kontroluje verzi firmwaru a údaje GNSS zařízení a upozorňuje uživatele na dostupnost aktualizací, čímž zajišťuje, že je vždy nainstalován nejaktuálnější firmware. Díky jednoduchému nastavení aplikací Bryton Active App STRAVA, TrainingPeaks a Selfloops Auto Sync je také snazší sdílet aktivity a porovnávat se s miliony.

Doplňkové parametry

Kategorie: řada Rider
Záruka: 2 roky