BRYTON - RIDER S500 E

Kód: 0001
7 490 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rider S500 se vyznačuje elegantním a kompaktním designem, který je optimalizován pro profesionální cyklisty a kombinuje výkon, odolnost a přesnost svých předchůdců s všestranností a pokročilými funkcemi, které očekávají profesionálové, a to vše ve vylepšeném aerodynamickém plášti.

Obsah balení
Rider S500, návod, USB-C,  BIKE MOUNT - držák pro Rider, SPORT MOUNT - držák pro Rider, bezpečností poutko

Hlasové vyhledávání
Bryton Rider S500 mluví vaším jazykem! Díky připojení k internetu eliminuje Rider S500 potřebu klávesnice na obrazovce tím, že poskytuje hlasové vyhledávání Google, které je k dispozici ve více než 100 jazycích a nabízí rychlejší, intuitivnější a celkově lepší způsob vyhledávání adres nebo bodů zájmu během jízdy na silnici, dobrodružství na stezce nebo kdekoli se ocitnete!

OpenStreetMaps a cyklistické body zájmu
V zařízení Rider S500 jsou předinstalovány mapy OSM (OpenStreetMaps) s podporou vylepšené úrovně přiblížení 16 s body zájmu na obrazovce. Na mapě zařízení je zobrazena široká škála bodů zájmu, včetně obchodů pro cyklisty, nemocnic, vodních zastávek, toalet, potravin atd. a po najetí ukazatelem na kterýkoli bod zájmu se zobrazí jeho stručný popis. Mapy OSM obsažené v zařízení Rider S500 byly navíc vylepšeny o zobrazení MTB stezek a dalších terénních prvků.

Pokročilé funkce trasování
Při sledování trasy a jízdě mimo trasu zařízení Rider S500 díky propojení s telefonem změní trasu, abyste se vrátili zpět na trať. Kromě toho můžete trasu obrátit a prohodit počáteční a koncové místo, stejně jako se vrátit po probíhající jízdě zpět na místo, odkud jste vyjeli po stejné trase.

Navigace turn-by-turn
Ať už prozkoumáváte nové regiony nebo sledujete staženou trasu, zařízení Rider S500 je dokonalým společníkem při jízdě, protože poskytuje navigaci turn-by-turn a pokročilé naváděcí údaje, včetně názvů ulic (po připojení k aplikaci Bryton Active), bodů zájmu a vrcholů (přizpůsobitelných v aplikaci Bryton Active), informací o vzdálenosti a směru a dalších údajů na předem stažených regionálních mapách OSM (OpenStreetMaps).

Stoupací Challenge/Dosáhnout nových výšek
Vyšplhejte se do nových výšin pomocí funkce Climb Challenge. Když se blížíte ke stoupání, přepne se Rider S500 na stránku Climb Section, která poskytuje přehled stoupání na trase. Obrazovka Climb Challenge obsahuje také grafický přehled s více stoupáními, živými barvami segmentů stoupání, vzdáleností, nadmořskou výškou a stoupáním a počátečními a koncovými body, což poskytuje snadný přístup a informace o jízdě na první pohled.

Pokročilé tréninkové funkce
Díky novému grafickému přehledu tréninku s podporou zoomu a novým pokročilým funkcím, včetně nastavení intenzity v reálném čase, podpory TrainingPeaks, nového režimu tréninku odolnosti a funkcí poznámek k tréninku (pro přidávání poznámek z aplikace Bryton Active nebo TrainingPeaks), jsou tréninky na trenažéru Rider S500 ještě lepší! Zobrazte si zbývající průběh tréninku, přizpůsobitelné výkonové zóny na stránce cílového výkonu a mnoho dalšího, to vše s živým grafickým znázorněním!

Indoor Smart Trainer
Rider S500 se může pochlubit novými výkonnými funkcemi a širokou škálou integrací a přináší tak vzrušení z jízdy do vašeho domácího chytrého trenažéru! Díky kompatibilitě s ANT+ FE-C Smart Trainer může Bryton Rider S500 komunikovat s vaším indoorovým Smart Trainerem a ovládat odpor nebo výkon (cílový odpor / výkon), simulovat vlastní virtuální tréninky (Smart Workout) nebo dokonce simulovat trasu (Virtual Ride).

Virtuální jízda
Zažijte nekonečné možnosti z pohodlí domova díky simulaci Virtual Ride. S využitím kompatibility ANT+ FE-C bude Rider S500 bez problémů spolupracovat s většinou chytrých trenažérů a dokáže simulovat zaznamenané trasy z aplikace Bryton Active App. Tyto převedené tratě mohou simulovat různá stoupání, která lépe napodobují zážitek z jízdy na silnici.

Chytrý trénink
Pomocí trenažéru Rider S500 si doma snadno vytvoříte vlastní virtuální tréninky pro chytré trenažéry! Tréninkové plány lze sestavit pomocí aplikace Bryton Active App a stáhnout je přímo do zařízení. Díky podpoře ANT+ FE-C bude Rider S500 komunikovat s vaším chytrým trenažérem a simulovat odpor z tréninkového plánu.

Kompatibilita s radarem
S využitím připojeného systému ANT+ Rear-View Radar mohou cyklisté sledovat vozidla přijíždějící zezadu až do vzdálenosti 150 m s upozorněními, aby zůstali ve střehu. Proužky umístěné na pravé straně každé datové stránky budou signalizovat různými barvami a vydávat zvukové signály, aby uživatele upozornily na blížící se provoz.

Snímač okolního světla/Přizpůsobeno pro jakékoli podmínky
Pomocí vestavěného snímače okolního světla dokáže náramek Bryton Rider S500 automaticky přizpůsobit své podsvícení na základě světelných podmínek v okolí. Při jízdě v interiéru, průjezdu tunelem, pod stromy apod. se podsvícení automaticky zesvětlí, aby se vyrovnalo, což zajistí optimální nastavení obrazovky kdekoli a kdykoli při jízdě!

Rozměry:

 • délka: 51mm, šířka: 83,9mm, výška: 17,4mm
 • hmotnost: 87g


Specifikace

 • Rozlišení displeje: 240 x 320 pixelů
 • Provozní teplota: -10 °C~50 °C
 • Historie záznamů: 300 hodin
 • Podporované satelity: GPS, Glonass, Galileo, Beidou, QZSS
 • Velikost displeje: 2,4"
 • Vodotěsnost: IPX7
 • Životnost baterie: Až 24 hodin
 • Typ displeje: 2,4" barevný displej TFT LCD
 • Dotyková obrazovka: Ano
 • Barometrický výškoměr: Součástí dodávky
 • Bezdrátové připojení: BLE (iOS a Android)
 • Kompatibilita s držákem: Vlastní montážní systém Bryton (na držáky třetích stran se nevztahuje záruka)

Doplňkové parametry

Kategorie: Cyklopočítače
Záruka: 2 roky